O nás

 

 

Privátna urologická ambulancia poskytuje svoje služby pre klientov od 20.2.2017, v priestoroch Ružinovskej polikliniky, dvere č. 314 na treťom poschodí.

 

http://www.ruzinovskapoliklinika.sk/

 

Svoju činnosť vykonáva NikLed plus s.r.o. na základe povolenia 61-50596276-A0001 urologická ambulancia , ktoré bola vydané VÚC Bratislava 21.12.2016.

V našej ambulancii pracujeme v zostave:
lekár – MUDr. Nikoleta Lédererová
zdravotná sestra – Eva Babiaková

 


MUDr. Nikoleta Lédererová: ukončená Lekárska fakulta v Olomouci, ČR, od roku 2004 do roku 2012 som pracovala ako lekárka na Urologickej klinike v Rooseveltovej nemocnici v Banskej Bystrici, popritom som pracovala ako urológ pre NRC Kováčová. 1.7.2012 som začala pracovať na vlastnej urologickej ambulancii vo Zvolene. Od 20.2.2017 pracujem na svojej ambulancii v Bratislave.


 

Prístrojové vybavenie:
Naša ambulancia v rámci prístrojového vybavenia vlastní ultrasonograf, urodynamický vyšetrovací prístroj, cystoskop, bioptickú pištoľ.

 

Na našej ambulancii poskytujeme vyšetrenie a liečbu v rámci širokej škály urologických ochorení, priamo v ambulancii vykonávame aj drobné korekčné chirurgické výkony, ktoré vyžadujú len lokálnu anestézu. Pacientov, u ktorých je indikovaný riadny chirurgický výkon, odosielame na vyššie pracovisko podľa dohody.

 


Našou snahou je poskytovať Vám služby na vysokej úrovni v príjemnom prostredí, aby ste sa aj napriek svojmu ochoreniu cítili čo najpríjemnejšie.